Silver Click Mount Everest CW-026

skladem

CW-026

Akce
Doprava-zdarma-levý horní

Recenze

Nebyl nalezen žádný komentář zákazníka.

Napsat recenzi

Silver Click Mount Everest CW-026

Silver Click Mount Everest CW-026

Podlaha Diamond snese extrémní podmínky. Vyteklá lednička, pračka to není žádný problém. Je vhodná pro byt, kuchyň, koupelnu, restauraci, ...

.Registrujte se, a získejte

JEŠTĚ VĚTŠÍ SLEVU

sleva se projeví okamžitě po přihlášení

REGISTROVAT  PŘIHLÁSIT

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Zdravější život:

Ekologické, bez obsahu ftalátů a 100% recyklovatelné. 

Estetika:

Lze pokládat až do 620 m² plochy bez přechodových lišt.

Doporučená soklová lišta
 SLK50 nebo KP40 

2 669 Kč s DPH

849 Kč za m<sup>2</sup>

Sleva!

-10.06%

2 968 Kč

DIAMOND -nová generace vinylových podlah

Vlastnosti SilverClick

Siler Click vinylová podlaha

Nová generace extrémně stabilních a odolných vinylových podlah Diamond by Floor Forever vyniká nad ostatními svými jedinečnými vlastnostmi. Jedna z vrstev je vyrobena z kamene a při výrobě se nepoužívají změkčovadla. Kombinace těchto dvou výrobních postupů zajišťuje, že výsledný materiál je tužší a tvrdší a díky tomu extrémně stabilní vůči teplotním změnám a slunečnímu záření.Lze je položit do veškerých prostor, kde hrozí pronikání vlhkosti nebo únik vody, jako např.: chalupy, chaty, zimní zahrady nebo byty, kde není zajištěná stejnoměrná teplota a vlhkost. Tato podlaha je zkrátka díky extrémní stabilitě vhodná do jakýchkoliv prostor, aniž byste se museli bát, že vám podlahu zničí vyteklá voda nebo jiná nehoda v domácnosti. Díky těmto vlastnostem se podlaha nemusí aklimatizovat a můžete ji začít ihned pokládat. Některé kolekce jsou vybaveny integrovanou podložkou s paměťovou pěnou nebo korkem, a proto můžete tyto podlahy pokládat přímo na nerovný podklad, jako jsou parkety nebo dlažba. Podlahy jsou pak extrémně tiché a příjemně pochozí.

.

Už se ani nemusíte obávat, co s vaší podlahou udělá špatné počasí. Tyto podlahy snesou bláto, déšť i sníh, protože jsou 100% voděodolné. Můžete je tedy pokládat i do koupelen. Podlahy jsou také vybavené speciální antibakteriální ochrannou povrchovou úpravou SE+, která nedovolí bakteriím přežít. Zároveň jsou odolné proti otlačeninám a škrábancům od domácích mazlíčků. Ideální pro ty, kteří chtějí mít 100% jistotu, že podlaha vydrží extrémní zátěž, ať už u nás doma nebo v bytě na pronájem, v restauraci nebo hotelu.

.

A na závěr nejvíc oceníte, že jsou ekologické, bez obsahu ftalátů a 100% recyklovatelné, a to vám zajistí zdravější život. Tyto vinylové podlahy lze pokládat až do 620 m² plochy bez přechodových lišt. Rychlejší a snadnější pokládku zajistí pevný zámkový systém. Můžete vybírat z široké škály barevných dekorů ve čtyřech kolekcích pro domácí i komerční použití.

KolekceDiamond Silver Click
DruhVinylová podlaha
Způsob pokládkyPlovoucí - zámek
Materiál:vinyl
Vzhled:Dřevo
Povrchová úprava:PUR
Celková tloušťka:3+1 mm
Nášlapná vrstva:0,3 mm
Rozměr:144x1213 mm
Obsah balení:3,144 m2
Podlahové topení:Ano do 27 °C
Kolečkové židle:Vhodné
Záruka pro domácnost:25 let
Záruka pro komerci:5 let
V-spára (sražená hrana):4U mikro
Oblast použití (třída zátěže):23/31
Integrovaná podložkamodrá s paměťovou pěnou - 1mm
Dopňkové informace:Jednotlivé lamely mohou mít nepatrné barevné odchylky.

Doporučujeme přikoupit

3 Ostatní produkty v této kategorii